Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
PIC16F84A-04/P, DIP-18 8-Bit 4MHz Mikrodenetleyici Entegre Devre
PIC16F84A-04/P
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
PIC16F84A-04/P, DIP-18 8-Bit 4MHz Mikrodenetleyici Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 18-PDIP |
| Core Processor | PIC |
| Program Belleği Tipi | Flash |
| RAM Boyutu | 68 x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4V ~ 5.5V |
| Core Size | 8-Bit |
| EEPROM Kapasitesi | 64 x 8 |
| Osilatör Tipi | External |
| Peripherals | POR |
| Program Belleği Boyutu | 1.75KB (1K x 14) |
| Hız | 4MHz |
| WDT | 1 |
| Parça Durumu | Aktif |
| I/O Port Sayısı | 13 |