Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
PIC16F74-I/P, DIP-40 8-Bit 20MHz Mikrodenetleyici - MCU
PIC16F74-I/P
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
PIC16F74-I/P, DIP-40 8-Bit 20MHz Mikrodenetleyici - MCU Hakkında
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 40-PDIP |
| Core Processor | PIC |
| Program Belleği Tipi | Flash |
| RAM Boyutu | 192 x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4V ~ 5.5V |
| Bağlantı | I²C |
| Core Size | 8-Bit |
| Data Converters | A/D 8x8b |
| Osilatör Tipi | External |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset |
| Program Belleği Boyutu | 7KB (4K x 14) |
| Hız | 20MHz |
| UART/USART | 1 |
| WDT | 1 |
| Parça Durumu | Aktif |
| I/O Port Sayısı | 33 |