Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
PIC16F628A-I/SO, SOIC-20 20MHz Mikrodenetleyici MCU
PIC16F628A-I/SO
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
PIC16F628A-I/SO, SOIC-20 20MHz Mikrodenetleyici MCU Hakkında
| Montaj Tipi | SMD/SMT |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 18-SOIC |
| Core Processor | PIC |
| Program Belleği Tipi | Flash |
| RAM Boyutu | 224 x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Bağlantı | UART/USART |
| Core Size | 8-Bit |
| EEPROM Kapasitesi | 128 x 8 |
| Osilatör Tipi | Internal |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset |
| Program Belleği Boyutu | 3.5KB (2K x 14) |
| Hız | 20MHz |
| WDT | 1 |
| Parça Durumu | Aktif |
| I/O Port Sayısı | 16 |