Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
PIC16C57C-04I/P, 4MHz 20 IO Port 8-Bit DIP-18 Mikrodenetleyici - MCU
PIC16C57C-04I/P
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
PIC16C57C-04I/P, 4MHz 20 IO Port 8-Bit DIP-18 Mikrodenetleyici - MCU Hakkında
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 28-PDIP |
| Core Processor | PIC |
| Program Belleği Tipi | OTP |
| RAM Boyutu | 72 x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Core Size | 8-Bit |
| Osilatör Tipi | External |
| Peripherals | POR |
| Program Belleği Boyutu | 3KB (2K x 12) |
| Hız | 4MHz |
| WDT | 1 |
| Parça Durumu | Aktif |
| I/O Port Sayısı | 20 |