Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
PIC12F675-I/SN - 12F675, 20MHz 8-Bit SOIC-8 SMD Mikrodenetleyici - MCU
PIC12F675-I/SN
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
PIC12F675-I/SN - 12F675, 20MHz 8-Bit SOIC-8 SMD Mikrodenetleyici - MCU Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Core Processor | PIC |
| Program Belleği Tipi | Flash |
| RAM Boyutu | 64 x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2V ~ 5.5V |
| Core Size | 8-Bit |
| Data Converters | A/D 4x10b |
| EEPROM Kapasitesi | 128 x 8 |
| Osilatör Tipi | Internal |
| Peripherals | POR |
| Program Belleği Boyutu | 1.75KB (1K x 14) |
| Hız | 20MHz |
| WDT | 1 |
| Parça Durumu | Aktif |
| I/O Port Sayısı | 5 |