Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
PIC12F508-I/SN, 4MHz 8-Bit SOIC-8 SMD Mikrodenetleyici - MCU
PIC12F508-I/SN
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
PIC12F508-I/SN, 4MHz 8-Bit SOIC-8 SMD Mikrodenetleyici - MCU Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Core Processor | PIC |
| Program Belleği Tipi | Flash |
| RAM Boyutu | 25 x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2V ~ 5.5V |
| Core Size | 8-Bit |
| Osilatör Tipi | Internal |
| Peripherals | POR |
| Program Belleği Boyutu | 768B (512 x 12) |
| Hız | 4MHz |
| WDT | 1 |
| Parça Durumu | Aktif |
| I/O Port Sayısı | 5 |