Görsel mevcut değil
PIC12F1572-I/SN (F1572-I) SOIC-8 SMD 8-Bit 32MHz Flash Mikrodenetleyici
PIC12F1572-I/SN
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
PIC12F1572-I/SN (F1572-I) SOIC-8 SMD 8-Bit 32MHz Flash Mikrodenetleyici Hakkında
PIC12F1572-I/SN (F1572-I) SOIC-8 SMD 8-Bit 32MHz Flash Mikrodenetleyici
| Montaj Tipi | Surface Mount |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Core Processor | PIC |
| Program Belleği Tipi | Flash |
| RAM Boyutu | 256 x 8 |
| Number of I/O | 6 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.3V ~ 5.5V |
| Bağlantı | LINbus UART/USART |
| Core Size | 8-Bit |
| Data Converters | A/D 4x10b- D/A 1x5b |
| EEPROM Kapasitesi | - |
| Osilatör Tipi | Internal |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset POR PWM WDT |
| Program Belleği Boyutu | 3.5KB (2K x 14) |
| Hız | 32MHz |