Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
PIC10F200T-I/OT SOT-23-6 Mikrodenetleyici Hakkında
| Montaj Tipi | SMD/SMT |
|---|---|
| Maksimum Besleme Voltajı | 5.5V |
| Minimum Besleme Voltajı | 2V |
| Uygulama Belleği Boyutu ( Program Memory Size ) | 256 words |
| I/O Port Sayısı | 4 |
| Maksimum Saat Frekansı | 4MHz |
| SRAM Boyutu | 16 Bytes |
| Ürün Tipi | Mikrodenetleyici - MCU |
| Seri | PIC10F |