Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
onsemi UC3842BVD1R2G 8-SOIC Boost/Flyback PWM Entegre Devre
UC3842BVD1R2G
- Üretici
- onsemi
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
onsemi UC3842BVD1R2G 8-SOIC Boost/Flyback PWM Entegre Devre Hakkında
UC3842BVD1R2G, boost ve flyback topolojileri için PWM kontrol entegresidir ve 8-SOIC SMD pakettedir. 10V–30V besleme aralığında çalışır, anahtarlama frekansı 500kHz’e kadar çıkabilir ve maksimum %96 duty cycle destekler. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasındadır.
UC3842BVD1R2G IC REG CTRLR BST FLYBK ISO 8SOIC
| Ürün Kodu | UC3842BVD1R2G |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle (Max) | 96% |
| Frequency - Switching | Up to 500kHz |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Output Configuration | Positive, Isolation Capable |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Flyback |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10V ~ 30V |
UC3842BVD1R2G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.