Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
onsemi NCV8114ASN165T1G SOT-23-5/TSOT-23-5 1.65V 300mA LDO Entegre Devre
NCV8114ASN165T1G
- Üretici
- onsemi
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
onsemi NCV8114ASN165T1G SOT-23-5/TSOT-23-5 1.65V 300mA LDO Entegre Devre Hakkında
NCV8114ASN165T1G, onsemi üretimi 1.65V sabit çıkışlı, 300mA pozitif lineer regülatör (LDO) entegresidir. Enable kontrol girişine sahiptir ve aşırı akım ile aşırı sıcaklık korumaları içerir. SOT-23-5 Thin (TSOT-23-5) kılıfta, -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığında kullanıma uygundur.
NCV8114ASN165T1G IC REG LINEAR 1.65V 300MA 5TSOP
| Ürün Kodu | NCV8114ASN165T1G |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 300mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 95 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 75dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | 5-TSOP |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.65V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
NCV8114ASN165T1G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.