Görsel mevcut değil
onsemi CAT1025WI-25-GT3 Reset/Supervisor 2.55V 8-SOIC Entegre Devre
CAT1025WI-25-GT3
- Üretici
- onsemi
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
onsemi CAT1025WI-25-GT3 Reset/Supervisor 2.55V 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
CAT1025WI-25-GT3, 2.55V eşik değerine sahip tek kanallı reset/supervisor entegresidir. Open drain veya open collector çıkış sunar, minimum 130ms reset zaman aşımı bulunur. -40°C ile 85°C aralığında çalışır ve 8-SOIC SMD pakettedir.
CAT1025WI-25-GT3 Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel 8-SOIC
| Ürün Kodu | CAT1025WI-25-GT3 |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Tip | Simple Reset/Power-On Reset |
| İzlenen Voltaj Sayısı | 1 |
| Çıkış | Open Drain or Open Collector |
| Sıfırla | Active High/Active Low |
| Zaman Aşımını Sıfırlama | 130ms Minimum |
| Gerilim - Eşik Değer | 2.55V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 8-SOIC |
CAT1025WI-25-GT3 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.