Görsel mevcut değil
NXP TJA1057GT/3J 8-SOIC CANbus Transceiver Entegre Devre Hakkında
TJA1057GT/3J, CANbus protokolü için 1/1 sürücü/alıcıya sahip half-duplex transceiver entegresidir. 5Mbps veri hızını destekler ve 4.75V-5.25V besleme aralığında çalışır. SMD montaj için 8-SOIC (3.90mm) pakettedir ve -40°C ile 150°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
TJA1057GT/3J 1/1 Transceiver Half CANbus 8-SO
| Ürün Kodu | TJA1057GT/3J |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Tip | Transceiver |
| Protokol | CANbus |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Duplex | Half |
| Alıcı Histerezisi | 300mV |
| Veri Hızı | 5Mbps |
| Gerilim - Besleme | 4.75V ~ 5.25V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 150°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 8-SO |
TJA1057GT/3J Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.