Görsel mevcut değil
NXP TEA2208T/1J 14-SOIC (3.90mm) Entegre Devre Hakkında
TEA2208T/1J, NXP üretimi 14-SOIC (3.90mm genişlik) SMD kılıfta bir güç yönetimi entegresidir. Desktop ve notebook PC uygulamalarında kullanılabilir. 0V~440V besleme aralığı ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığına sahiptir.
TEA2208T/1J 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Desktop, Notebook PCs PMIC 14-SO
| Ürün Kodu | TEA2208T/1J |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Voltage - Supply | 0V ~ 440V |
| Applications | Desktop, Notebook PCs |
| Current - Supply | 2mA |
| Supplier Device Package | 14-SO |
TEA2208T/1J Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.