Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
NXP PCF85162T/1Y 48-TSSOP LCD Sürücü Entegre Devre
PCF85162T/1Y
- Üretici
- NXP
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
NXP PCF85162T/1Y 48-TSSOP LCD Sürücü Entegre Devre Hakkında
PCF85162T/1Y, I2C arayüzlü LCD sürücü entegresidir ve 32 segment yapılandırmayı destekler. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır, tipik 3.5 µA düşük akım tüketimine sahiptir. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığına uygundur ve AEC-Q100 otomotiv sınıfı olarak sunulur.
PCF85162T/1Y 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) kılıfta üretilmiştir. LCD Driver 48-TSSOP
| Ürün Kodu | PCF85162T/1Y |
| Display Type | LCD |
| Configuration | 32 Segment |
| Interface | I2C |
| Digits or Characters | 8 Characters, 16 Characters, 128 Elements |
| Current - Supply | 3.5 µA |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
PCF85162T/1Y Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.