Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
NXP PCAL6524EVJ 36-VFBGA I/O Expander Entegre Devre Hakkında
PCAL6524EVJ, I²C arayüzlü 24 I/O hatlı I/O expander entegresidir ve 1 MHz saat frekansını destekler. 1.65V–5.5V besleme aralığında çalışır, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığına uygundur. 36-VFBGA (2.6x2.6) kılıftadır, open-drain ve push-pull çıkış tiplerini destekler ve interrupt çıkışı bulunur.
PCAL6524EVJ 36-VFBGA kılıfta üretilmiştir. I/O Expander 24 I²C 1 MHz 36-VFBGA (2.6x2.6)
| Ürün Kodu | PCAL6524EVJ |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Features | POR |
| Package / Case | 36-VFBGA |
| Output Type | Open Drain, Push-Pull |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Interface | I²C |
| Number of I/O | 24 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Clock Frequency | 1 MHz |
| Interrupt Output | Yes |
| Supplier Device Package | 36-VFBGA (2.6x2.6) |
| Current - Output Source/Sink | - |