Görsel mevcut değil
Microchip PIC16LF18855-I/SS 28-SSOP Entegre Devre
PIC16LF18855-I/SS
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip PIC16LF18855-I/SS 28-SSOP Entegre Devre Hakkında
PIC16LF18855-I/SS, 28-SSOP kılıfta 8-bit PIC mikrodenetleyicidir ve 14KB Flash program hafızasına sahiptir. 1.8V-3.6V besleme aralığında çalışır, 32MHz dahili osilatör ve 25 I/O sunar. I2C, LINbus, SPI ve UART/USART haberleşme arayüzlerini destekler.
PIC16LF18855-I/SS IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
| Ürün Kodu | PIC16LF18855-I/SS |
| Connectivity | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| Core Processor | PIC |
| Core Size | 8-Bit |
| Data Converters | A/D 24x10b; D/A 1x5b |
| EEPROM Size | 256 x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 25 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 14KB (8K x 14) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 1K x 8 |
| Speed | 32MHz |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
PIC16LF18855-I/SS Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.