Görsel mevcut değil
Microchip MTCH108T-I/SS 20-SSOP Entegre Devre Hakkında
MTCH108T-I/SS, 20-SSOP kılıfta yüzey montaj kapasitif dokunmatik buton ve yakınlık algılama entegresidir. 2.05V–3.6V besleme aralığında çalışır, 8 adede kadar giriş ve LED sürücü kanalını destekler; çıkış arayüzü open-drain yapıdadır. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
MTCH108T-I/SS IC PROXIMITY DETECTOR 20SSOP
| Ürün Kodu | MTCH108T-I/SS |
| Current - Supply | 80mA |
| Interface | Open Drain |
| LED Driver Channels | Up to 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Inputs | Up to 8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Proximity Detection | Yes |
| Resolution | - |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Type | Buttons |
| Voltage - Supply | 2.05V ~ 3.6V |
MTCH108T-I/SS Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.