Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP73833-AMI/UN 10-MSOP Li-Ion Şarj Kontrol Entegre Devre
MCP73833-AMI/UN
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP73833-AMI/UN 10-MSOP Li-Ion Şarj Kontrol Entegre Devre Hakkında
MCP73833-AMI/UN, 1 hücre Li-Ion/Li-Polymer pil şarj kontrolü için tasarlanmış bir entegredir. Programlanabilir sabit şarj akımı ile 1.1A’e kadar şarj desteği sunar ve 4.2V pil paketi için uygundur. 10-MSOP SMD pakettedir, besleme gerilimi maksimum 6V ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
MCP73833-AMI/UN IC BATT CNTRL LI-ION 1CEL 10MSOP
| Ürün Kodu | MCP73833-AMI/UN |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 1.1A |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Fault Protection | Over Temperature |
| Interface | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Cells | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Programmable Features | Current |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Voltage - Supply (Max) | 6V |
MCP73833-AMI/UN Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.