Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP73123T-22SI/MF 10-DFN(3x3) Entegre Devre
MCP73123T-22SI/MF
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP73123T-22SI/MF 10-DFN(3x3) Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP73123T-22SI/MF, 1 hücreli Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) pil şarj kontrol entegresidir. 3.6V pil paketi için tasarlanmıştır ve maksimum 1.1A programlanabilir sabit akım şarj desteği sunar. Aşırı sıcaklık, aşırı voltaj ve ters akım korumaları içerir; 10-VFDFN exposed pad (10-DFN 3x3) SMD pakettedir.
MCP73123T-22SI/MF IC BAT CNTRL IRON PHOS 1C 10DFN
| Ürün Kodu | MCP73123T-22SI/MF |
| Battery Chemistry | Lithium Iron Phosphate |
| Battery Pack Voltage | 3.6V |
| Charge Current - Max | 1.1A |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Fault Protection | Over Temperature, Over Voltage, Reverse Current |
| Interface | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Cells | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Programmable Features | Current, Timer |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Voltage - Supply (Max) | 16V |
MCP73123T-22SI/MF Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.