Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP6C02T-100E/CHY SOT-23-6 Akım Algılama Entegre Devre
MCP6C02T-100E/CHY
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP6C02T-100E/CHY SOT-23-6 Akım Algılama Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP6C02T-100E/CHY, SOT-23-6 kılıfta 1 kanallı akım algılama (current sense) yükseltecidir. 2 V ile 5.5 V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 125°C sıcaklık aralığını destekler. 390 kHz kazanç-bant genişliği ve 1.5 µV giriş ofseti ile düşük seviyeli akım ölçüm uygulamalarına uygundur.
MCP6C02T-100E/CHY IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT23-6
| Ürün Kodu | MCP6C02T-100E/CHY |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Current - Input Bias | 170 µA |
| Current - Output / Channel | - |
| Current - Supply | 490µA |
| Gain Bandwidth Product | 390 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Voltage - Input Offset | 1.5 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2 V |
MCP6C02T-100E/CHY Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.