Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP6546-E/P 8-PDIP Karşılaştırıcı Entegre Devre
MCP6546-E/P
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP6546-E/P 8-PDIP Karşılaştırıcı Entegre Devre Hakkında
MCP6546-E/P, 1.6V–5.5V besleme aralığında çalışan, tek kanallı genel amaçlı karşılaştırıcıdır. Open-drain çıkış yapısına sahiptir ve 8-PDIP (DIP-8) through-hole kılıfta sunulur. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığını destekler.
MCP6546-E/P IC COMP 1.6V SNGL O-D 8DIP
| Ürün Kodu | MCP6546-E/P |
| CMRR, PSRR (Typ) | 70dB CMRR, 80dB PSRR |
| Current - Input Bias (Max) | 1pA @ 5.5V |
| Current - Output (Typ) | 30mA |
| Current - Quiescent (Max) | 1µA |
| Hysteresis | 6.5mV |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail, TTL |
| Part Status | Active |
| Propagation Delay (Max) | 8µs |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset (Max) | 7mV @ 5.5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.6V ~ 5.5V |
MCP6546-E/P Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.