Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP6286T-E/OT SOT-23-5 Opamp Entegre Devre
MCP6286T-E/OT
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP6286T-E/OT SOT-23-5 Opamp Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP6286T-E/OT, SOT-23-5 kılıfta genel amaçlı tek kanallı opamp entegre devredir. 2.2V–5.5V besleme aralığında çalışır, rail-to-rail çıkış ve 3.5MHz kazanç-bant genişliği sunar. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
MCP6286T-E/OT IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
| Ürün Kodu | MCP6286T-E/OT |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Current - Output / Channel | - |
| Current - Supply | 540µA |
| Gain Bandwidth Product | 3.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 1.5 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |
MCP6286T-E/OT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.