Görsel mevcut değil
Microchip MCP3918A1-E/SS 20-SSOP Enerji Ölçüm Entegre Devre
MCP3918A1-E/SS
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP3918A1-E/SS 20-SSOP Enerji Ölçüm Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP3918A1-E/SS, tek faz uygulamalar için 1 kanallı enerji ölçüm ön uç entegresidir. 2.7 V–3.6 V besleme aralığında çalışır, tipik 800 µA akım tüketimine sahiptir ve -40°C ile 125°C arasında kullanılabilir. 20-SSOP SMD pakettedir ve ölçüm hatası %0.1 seviyesindedir.
MCP3918A1-E/SS IC ENERGY METER FRONT 1CH 20SSOP
| Ürün Kodu | MCP3918A1-E/SS |
| Current - Supply | 800µA |
| Input Impedance | - |
| Measurement Error | 0.1% |
| Meter Type | Single Phase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Voltage - I/O High | 0.7V |
| Voltage - I/O Low | 0.3V |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
MCP3918A1-E/SS Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.