Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP3551-E/SN 22Bit Sigma-Delta ADC 8-SOIC Entegre Devre
MCP3551-E/SN
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP3551-E/SN 22Bit Sigma-Delta ADC 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP3551-E/SN, 22 bit çözünürlüklü sigma-delta mimarili ADC entegresidir. SPI arayüzü ve diferansiyel giriş yapısı ile 2.7V–5.5V besleme aralığında çalışır. 8-SOIC SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
MCP3551-E/SN IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 8SOIC
| Ürün Kodu | MCP3551-E/SN |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Configuration | ADC |
| Data Interface | SPI |
| Features | - |
| Input Type | Differential |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Number of Bits | 22 |
| Number of Inputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Ratio - S/H:ADC | - |
| Reference Type | External |
| Sampling Rate (Per Second) | 14 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
MCP3551-E/SN Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.