Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP3424-E/SL 18Bit I2C ADC 14-SOIC Entegre Devre
MCP3424-E/SL
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP3424-E/SL 18Bit I2C ADC 14-SOIC Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP3424-E/SL, sigma-delta mimarili 18 bit ADC entegresidir ve I²C arayüzü ile haberleşir. 4 diferansiyel giriş, dahili referans ve PGA içerir; adres seçimi destekler. 2.7V–5.5V besleme aralığında çalışır ve 14-SOIC SMD pakettedir.
MCP3424-E/SL IC ADC 18BIT SIGMA-DELTA 14SOIC
| Ürün Kodu | MCP3424-E/SL |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Configuration | MUX-PGA-ADC |
| Data Interface | I²C |
| Features | PGA, Selectable Address |
| Input Type | Differential |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Number of Bits | 18 |
| Number of Inputs | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Ratio - S/H:ADC | - |
| Reference Type | Internal |
| Sampling Rate (Per Second) | 3.75 |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
MCP3424-E/SL Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.