Görsel mevcut değil
Microchip MCP2518FDT-E/SL 14-SOIC CAN Kontrolcü Entegre Devre
MCP2518FDT-E/SL
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP2518FDT-E/SL 14-SOIC CAN Kontrolcü Entegre Devre Hakkında
MCP2518FDT-E/SL, SPI arayüzlü CAN 2.0 kontrolcü entegresidir. 2.7V–5.5V besleme aralığında çalışır ve tipik 20mA akım tüketimine sahiptir. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler ve 14-SOIC kılıftadır.
MCP2518FDT-E/SL IC CAN CONTROLLER SPI 14SOIC
| Ürün Kodu | MCP2518FDT-E/SL |
| Current - Supply | 20mA |
| Function | Controller |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Protocol | CAN |
| Standards | CAN 2.0 |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
MCP2518FDT-E/SL Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.