Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP2517FDT-H/SL 14-SOIC CAN Kontrolcü Entegre Devre
MCP2517FDT-H/SL
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP2517FDT-H/SL 14-SOIC CAN Kontrolcü Entegre Devre Hakkında
MCP2517FDT-H/SL, SPI arayüzlü CANbus (CAN 2.0) kontrolcü entegre devredir. 2.7V–5.5V besleme aralığında çalışır ve tipik 20mA akım tüketimine sahiptir. Çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 150°C arasındadır.
MCP2517FDT-H/SL IC CANBUS CONTROLLER SPI 14SOIC
| Ürün Kodu | MCP2517FDT-H/SL |
| Current - Supply | 20mA |
| Function | Controller |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Part Status | Active |
| Protocol | CANbus |
| Standards | CAN 2.0 |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
MCP2517FDT-H/SL Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.