Görsel mevcut değil
Microchip MCP2517FD-H/SL 14-SOIC CANBUS Kontrolcü Entegre Devre
MCP2517FD-H/SL
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP2517FD-H/SL 14-SOIC CANBUS Kontrolcü Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP2517FD-H/SL, SPI arayüzlü CANbus kontrolcü entegre devredir ve CAN 2.0 standardını destekler. 2.7V-5.5V besleme aralığında çalışır, tipik 20mA akım tüketir. Çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 150°C arasındadır ve 14-SOIC kılıftadır.
MCP2517FD-H/SL IC CANBUS CONTROLLER SPI 14SOIC
| Ürün Kodu | MCP2517FD-H/SL |
| Current - Supply | 20mA |
| Function | Controller |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Part Status | Active |
| Protocol | CANbus |
| Standards | CAN 2.0 |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
MCP2517FD-H/SL Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.