Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP2515-E/ST 20-TSSOP CAN Kontrolcü Entegre Devre
MCP2515-E/ST
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP2515-E/ST 20-TSSOP CAN Kontrolcü Entegre Devre Hakkında
MCP2515-E/ST, SPI arayüzlü CAN 2.0/CANbus kontrolcü entegre devredir. 2.7V–5.5V besleme aralığında çalışır ve tipik 10mA akım tüketimine sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır, 20-TSSOP kılıftadır.
MCP2515-E/ST IC CAN CONTROLLER W/SPI 20TSSOP
| Ürün Kodu | MCP2515-E/ST |
| Current - Supply | 10mA |
| Function | Controller |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Protocol | CANbus |
| Standards | CAN 2.0 |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
MCP2515-E/ST Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.