Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP2510-I/ST 20-TSSOP CAN Kontrolcü Entegre Devre
MCP2510-I/ST
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP2510-I/ST 20-TSSOP CAN Kontrolcü Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP2510-I/ST, SPI arayüzlü CAN 2.0/CANbus kontrolcü entegre devredir. 3V–5.5V besleme aralığında çalışır, tipik 10mA akım tüketimine sahiptir ve -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur. Kılıf tipi 20-TSSOP’tur.
MCP2510-I/ST IC CAN CONTROLLER W/SPI 20TSSOP
| Ürün Kodu | MCP2510-I/ST |
| Current - Supply | 10mA |
| Function | Controller |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Protocol | CANbus |
| Standards | CAN 2.0 |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
MCP2510-I/ST Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.