Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP23S17-E/SP 28-SPDIP SPI 16 I/O Entegre Devre
MCP23S17-E/SP
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP23S17-E/SP 28-SPDIP SPI 16 I/O Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP23S17-E/SP, SPI arayüzlü 16 bit I/O genişletici entegredir. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır, 10 MHz saat frekansını destekler ve kesme çıkışı ile POR özelliği bulunur. Through-hole montaj için 28-SPDIP (DIP-28) kılıftadır ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
MCP23S17-E/SP IC I/O EXPANDER SPI 16B 28SDIP
| Ürün Kodu | MCP23S17-E/SP |
| Clock Frequency | 10 MHz |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Features | POR |
| Interface | SPI |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of I/O | 16 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SPDIP |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
MCP23S17-E/SP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.