Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP23017T-E/SO 28-SOIC I2C 16 I/O Entegre Devre
MCP23017T-E/SO
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP23017T-E/SO 28-SOIC I2C 16 I/O Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP23017T-E/SO, I²C arayüzlü 16 bit I/O genişletici entegredir ve 28-SOIC SMD pakettedir. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır, kesme (interrupt) çıkışı ve POR özelliği bulunur. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığını destekler.
MCP23017T-E/SO IC I/O EXPANDER I2C 16B 28SOIC
| Ürün Kodu | MCP23017T-E/SO |
| Clock Frequency | 1.7 MHz |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Features | POR |
| Interface | I²C |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 16 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
MCP23017T-E/SO Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.