Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP23008-E/SO 18-SOIC I2C 8Bit I/O Genişletici Entegre Devre
MCP23008-E/SO
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP23008-E/SO 18-SOIC I2C 8Bit I/O Genişletici Entegre Devre Hakkında
MCP23008-E/SO, I²C arayüzlü 8 adet GPIO sağlayan I/O genişletici entegredir. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır, push-pull çıkış yapısına ve kesme (interrupt) çıkışına sahiptir. 18-SOIC SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C arasında çalışacak şekilde tasarlanmıştır.
MCP23008-E/SO IC I/O EXPANDER I2C 8B 18SOIC
| Ürün Kodu | MCP23008-E/SO |
| Clock Frequency | 1.7 MHz |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Features | POR |
| Interface | I²C |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 18-SOIC |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
MCP23008-E/SO Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.