Görsel mevcut değil
Microchip MCP1793T-5002H/OT SOT-23-5 5V 100mA Entegre Devre
MCP1793T-5002H/OT
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP1793T-5002H/OT SOT-23-5 5V 100mA Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP1793T-5002H/OT, SOT-23-5 kılıfta 5V sabit çıkışlı lineer regülatör entegresidir ve 100mA çıkış akımı sağlar. Enable kontrol girişine sahiptir, 55V maksimum giriş gerilimi ve 45 µA tipik boşta akım (Iq) değerine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık, kısa devre ve UVLO korumaları bulunur.
MCP1793T-5002H/OT IC REG LINEAR 5V 100MA SOT23-5
| Ürün Kodu | MCP1793T-5002H/OT |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 100mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 45 µA |
| Current - Supply (Max) | 150 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 80dB ~ 55dB (100Hz ~ 100kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 55V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.2V @ 100mA |
MCP1793T-5002H/OT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.