Görsel mevcut değil
Microchip MCP1703T-2502E/CB SOT-23A-3 2.5V 250mA Entegre Devre
MCP1703T-2502E/CB
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP1703T-2502E/CB SOT-23A-3 2.5V 250mA Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP1703T-2502E/CB, 2.5V sabit çıkışlı, pozitif lineer voltaj regülatörü entegresidir. 250mA çıkış akımı, 16V maksimum giriş gerilimi ve 5 µA tipik boşta akım (Iq) değerine sahiptir. SOT-23A-3 (SOT-23-3/TO-236-3) SMD kılıfta sunulur ve aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumaları içerir.
MCP1703T-2502E/CB IC REG LIN 2.5V 250MA SOT23A-3
| Ürün Kodu | MCP1703T-2502E/CB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 250mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 5 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 44dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-23A-3 |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.1V @ 250mA |
MCP1703T-2502E/CB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.