Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP1700T-3302E/MB SOT-89-3 3.3V LDO Entegre Devre
MCP1700T-3302E/MB
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP1700T-3302E/MB SOT-89-3 3.3V LDO Entegre Devre Hakkında
MCP1700T-3302E/MB, 3.3V sabit çıkışlı, 250mA akım sağlayabilen lineer LDO regülatör entegresidir. SOT-89-3 (TO-243AA) SMD pakettedir, 6V maksimum giriş gerilimi ve 4 µA düşük boşta akım değerine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumaları bulunur.
MCP1700T-3302E/MB IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT89-3
| Ürün Kodu | MCP1700T-3302E/MB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 250mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 4 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-243AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 44dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-89-3 |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.35V @ 250mA |
MCP1700T-3302E/MB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.