Görsel mevcut değil
Microchip MCP1700T-1802E/TT SOT-23-3 1.8V 200mA Entegre Devre
MCP1700T-1802E/TT
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP1700T-1802E/TT SOT-23-3 1.8V 200mA Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP1700T-1802E/TT, 1.8V sabit çıkışlı 200mA lineer LDO regülatör entegresidir. SOT-23-3 (TO-236-3/SC-59 uyumlu) SMD pakettedir, maksimum 6V giriş gerilimi ile çalışır. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumalarına sahiptir; çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
MCP1700T-1802E/TT IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-3
| Ürün Kodu | MCP1700T-1802E/TT |
| Control Features | - |
| Current - Output | 200mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 4 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 44dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.35V @ 200mA |
MCP1700T-1802E/TT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.