Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP1652R-E/MS 8-MSOP Entegre Devre
MCP1652R-E/MS
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP1652R-E/MS 8-MSOP Entegre Devre Hakkında
MCP1652R-E/MS, boost/flyback/SEPIC topolojilerini destekleyen çoklu topoloji anahtarlamalı regülatör kontrol entegresidir. 2.7V–5.5V besleme aralığında çalışır, 750kHz anahtarlama frekansına ve %80 maksimum duty cycle değerine sahiptir. Akım limiti, enable, düşük pil ve power good gibi kontrol özellikleri sunar ve 8-MSOP SMD pakettedir.
MCP1652R-E/MS IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP
| Ürün Kodu | MCP1652R-E/MS |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Current Limit, Enable, Low Battery, Power Good |
| Duty Cycle (Max) | 80% |
| Frequency - Switching | 750kHz |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Flyback, SEPIC |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
MCP1652R-E/MS Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.