Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP1501-12E/SN 1.25V 8-SOIC Entegre Devre
MCP1501-12E/SN
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP1501-12E/SN 1.25V 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
MCP1501-12E/SN, Microchip üretimi sabit 1.25V seri tip voltaj referansı entegresidir. ±0.1% tolerans, 50ppm/°C sıcaklık katsayısı ve 1.7V–5.5V giriş gerilimi aralığına sahiptir. SMD 8-SOIC pakette, -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığında kullanıma uygundur.
MCP1501-12E/SN IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
| Ürün Kodu | MCP1501-12E/SN |
| Current - Cathode | - |
| Current - Output | 20 mA |
| Current - Supply | 550µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C |
| Tolerance | ±0.1% |
| Voltage - Input | 1.7V ~ 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.25V |
MCP1501-12E/SN Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.