Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip MCP1407T-E/SN 8-SOIC Low-Side Gate Sürücü Entegre Devre
MCP1407T-E/SN
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP1407T-E/SN 8-SOIC Low-Side Gate Sürücü Entegre Devre Hakkında
MCP1407T-E/SN, low-side konfigürasyonda tek kanallı gate sürücü entegresidir. 4.5V–18V besleme aralığında çalışır ve 6A tepe kaynak/sink çıkış akımı sunar. IGBT ile N/P-kanal MOSFET sürmek için uygundur, 8-SOIC SMD pakettedir.
MCP1407T-E/SN IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
| Ürün Kodu | MCP1407T-E/SN |
| Channel Type | Single |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 6A, 6A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 20ns, 20ns |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
MCP1407T-E/SN Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.