Görsel mevcut değil
Microchip MCP1402T-E/OT SOT-23-5 Gate Driver Entegre Devre
MCP1402T-E/OT
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Microchip MCP1402T-E/OT SOT-23-5 Gate Driver Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP1402T-E/OT, low-side tek kanallı gate driver entegresidir ve SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) pakettedir. 4.5V–18V besleme aralığında çalışır, 500mA tepe kaynak/sink çıkış akımı sunar. Non-inverting giriş yapısına sahiptir ve -40°C ile 150°C (TJ) çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
MCP1402T-E/OT IC GATE DRVR LOW-SIDE SOT23-5
| Ürün Kodu | MCP1402T-E/OT |
| Channel Type | Single |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 500mA, 500mA |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 19ns, 15ns |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
MCP1402T-E/OT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.