Görsel mevcut değil
Microchip ENC28J60-I/SO SPI Ethernet Kontrolcü Entegre Devre
ENC28J60-I/SO
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip ENC28J60-I/SO SPI Ethernet Kontrolcü Entegre Devre Hakkında
Microchip ENC28J60-I/SO, SPI arayüzlü Ethernet kontrolcü entegresidir ve 10Base-T PHY standardını destekler. 3.1V–3.6V besleme aralığında çalışır, tipik 160mA akım tüketir. 28-SOIC pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
ENC28J60-I/SO IC ETHERNET CTRLR W/SPI 28SOIC
| Ürün Kodu | ENC28J60-I/SO |
| Current - Supply | 160mA |
| Function | Controller |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Protocol | Ethernet |
| Standards | 10 Base-T PHY |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Voltage - Supply | 3.1V ~ 3.6V |
ENC28J60-I/SO Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.