Görsel mevcut değil
Microchip ENC28J60-I/ML SPI Ethernet Kontrolcü Entegre Devre
ENC28J60-I/ML
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip ENC28J60-I/ML SPI Ethernet Kontrolcü Entegre Devre Hakkında
Microchip ENC28J60-I/ML, SPI arayüzlü Ethernet kontrolcü entegresidir ve 10Base-T PHY standardını destekler. 3.1V–3.6V besleme aralığında çalışır, tipik 160mA akım tüketir ve -40°C ile 85°C arasında kullanılabilir. Kılıf tipi 28-VQFN (6x6) exposed pad paketidir.
ENC28J60-I/ML IC ETHERNET CTRLR W/SPI 28QFN
| Ürün Kodu | ENC28J60-I/ML |
| Current - Supply | 160mA |
| Function | Controller |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 28-VQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protocol | Ethernet |
| Standards | 10 Base-T PHY |
| Supplier Device Package | 28-QFN (6x6) |
| Voltage - Supply | 3.1V ~ 3.6V |
ENC28J60-I/ML Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.