Görsel mevcut değil
Microchip DSPIC33CK256MC506-E/PT 64-TQFP Entegre Devre
DSPIC33CK256MC506-E/PT
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip DSPIC33CK256MC506-E/PT 64-TQFP Entegre Devre Hakkında
Microchip DSPIC33CK256MC506-E/PT, 64-TQFP (10x10) kılıfta 16-bit dsPIC33CK mikrodenetleyicidir. 100 MIPS hız, 256KB Flash ve 32K x 8 RAM içerir; 3.0–3.6V besleme ile -40°C ile 125°C aralığında çalışır. CAN, I2C, SPI, UART gibi arayüzlerin yanı sıra 20x12-bit ADC ve 2x12-bit DAC barındırır.
DSPIC33CK256MC506-E/PT 64-TQFP kılıfta üretilmiştir. dsPIC dsPIC™ 33CK, Functional Safety (FuSa) Microcontroller IC 16-Bit 100MIPs 256KB (256K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
| Ürün Kodu | DSPIC33CK256MC506-E/PT |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | 64-TQFP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Speed | 100MIPs |
| Program Memory Size | 256KB (256K x 8) |
| RAM Size | 32K x 8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Program Memory Type | FLASH |
| EEPROM Size | - |
| Core Processor | dsPIC |
| Data Converters | A/D 20x12b SAR; D/A 2x12b |
| Core Size | 16-Bit |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 3.6V |
| Connectivity | CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, Smart Card, UART/USART |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, POR, PWM, QEI, WDT |
| Supplier Device Package | 64-TQFP (10x10) |
| Number of I/O | 53 |
| Programmable | Not Verified |
DSPIC33CK256MC506-E/PT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.