Görsel mevcut değil
Microchip DSPIC33CH256MP508-I/PT 16-Bit MCU 80-TQFP Entegre Devre
DSPIC33CH256MP508-I/PT
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip DSPIC33CH256MP508-I/PT 16-Bit MCU 80-TQFP Entegre Devre Hakkında
Microchip DSPIC33CH256MP508-I/PT, 16-bit çift çekirdek dsPIC tabanlı MCU’dur ve 328KB Flash ile 48KB RAM içerir. CANbus, I²C, LIN, SPI ve UART/USART haberleşme arayüzlerini destekler; 34x12-bit ADC ve 4x12-bit DAC barındırır. 3V–3.6V besleme aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 80-TQFP (12x12) SMD pakettedir.
DSPIC33CH256MP508-I/PT IC MCU 16BIT 328KB FLASH 80TQFP
| Ürün Kodu | DSPIC33CH256MP508-I/PT |
| Connectivity | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Core Processor | dsPIC |
| Core Size | 16-Bit Dual-Core |
| Data Converters | A/D 34x12b; D/A 4x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 69 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 80-TQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, POR, PWM, QEI, WDT |
| Program Memory Size | 328kB (328k x 8) |
| Program Memory Type | FLASH, PRAM |
| RAM Size | 48K x 8 |
| Speed | 180MHz, 200MHz |
| Supplier Device Package | 80-TQFP (12x12) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 3.6V |
DSPIC33CH256MP508-I/PT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.