Görsel mevcut değil
Microchip DSPIC33CH128MP505-E/M4 Entegre Devre
DSPIC33CH128MP505-E/M4
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip DSPIC33CH128MP505-E/M4 Entegre Devre Hakkında
Microchip DSPIC33CH128MP505-E/M4, 16-bit çift çekirdekli dsPIC MCU olup 152KB Flash ve 20KB RAM içerir. CANbus, I2C, SPI, UART/USART ve LINbus gibi arayüzleri destekler; 48-UQFN (6x6) SMD pakettedir. 3V-3.6V besleme aralığında ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığında kullanılabilir.
DSPIC33CH128MP505-E/M4 IC MCU 16BIT 152KB FLASH 48UQFN
| Ürün Kodu | DSPIC33CH128MP505-E/M4 |
| Connectivity | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Core Processor | dsPIC |
| Core Size | 16-Bit Dual-Core |
| Data Converters | A/D 31x12b; D/A 4x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 39 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 48-UFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, POR, PWM, QEI, WDT |
| Program Memory Size | 152KB (152K x 8) |
| Program Memory Type | FLASH, PRAM |
| RAM Size | 20K x 8 |
| Speed | 180MHz, 200MHz |
| Supplier Device Package | 48-UQFN (6x6) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 3.6V |
DSPIC33CH128MP505-E/M4 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.