Görsel mevcut değil
Microchip DSPIC30F3011-30I/P 16Bit MCU 24KB Flash 40PDIP Entegre Devre
DSPIC30F3011-30I/P
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip DSPIC30F3011-30I/P 16Bit MCU 24KB Flash 40PDIP Entegre Devre Hakkında
Microchip DSPIC30F3011-30I/P, dsPIC çekirdekli 16-bit mikrodenetleyicidir; 24KB Flash program belleği ve 1K x 8 RAM/EEPROM içerir. I²C, SPI ve UART/USART haberleşme arayüzlerini destekler, 30 MIPs hızında çalışır. 40-PDIP through-hole pakette olup 2.5V–5.5V besleme aralığı ve -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığına sahiptir.
DSPIC30F3011-30I/P IC MCU 16BIT 24KB FLASH 40DIP
| Ürün Kodu | DSPIC30F3011-30I/P |
| Connectivity | I²C, SPI, UART/USART |
| Core Processor | dsPIC |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | A/D 9x10b |
| EEPROM Size | 1K x 8 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of I/O | 30 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, Motor Control PWM, QEI, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 24KB (8K x 24) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 1K x 8 |
| Speed | 30 MIPs |
| Supplier Device Package | 40-PDIP |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.5V ~ 5.5V |
DSPIC30F3011-30I/P Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.