Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Microchip AVR32DA28-E/SP 8-Bit MCU 32KB Flash 28-SPDIP Entegre Devre
AVR32DA28-E/SP
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
Microchip AVR32DA28-E/SP 8-Bit MCU 32KB Flash 28-SPDIP Entegre Devre Hakkında
Microchip AVR32DA28-E/SP, AVR çekirdekli 8-bit mikrodenetleyicidir; 32KB Flash ve 4KB RAM içerir. I²C, SPI ve UART/USART haberleşme arayüzleri ile 23 I/O sunar; 10x12-bit ADC ve 1x10-bit DAC bulunur. 1.8V-5.5V besleme aralığında, -40°C ile 125°C arasında çalışır ve 28-SPDIP through-hole pakettedir.
AVR32DA28-E/SP IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SPDIP
| Ürün Kodu | AVR32DA28-E/SP |
| Connectivity | I²C, SPI, UART/USART |
| Core Processor | AVR |
| Core Size | 8-Bit |
| Data Converters | A/D 10x12b; D/A 1x10b |
| EEPROM Size | 512 x 8 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of I/O | 23 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 32KB (32K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 4K x 8 |
| Speed | 24MHz |
| Supplier Device Package | 28-SPDIP |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
AVR32DA28-E/SP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.