Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MIC28514T-E/PHA Microchip 32-VQFN (6x6) Entegre Devre
MIC28514T-E/PHA
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MIC28514T-E/PHA Microchip 32-VQFN (6x6) Entegre Devre Hakkında
MIC28514T-E/PHA, ayarlanabilir çıkışlı 5A senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 4.5V-75V giriş aralığında çalışır ve 0.6V-32V arası çıkış gerilimi sağlar. 270kHz-800kHz anahtarlama frekansı ile 32-PowerVQFN (32-VQFN 6x6) SMD pakettedir.
MIC28514T-E/PHA IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 32VQFN
| Ürün Kodu | MIC28514T-E/PHA |
| Current - Output | 5A |
| Frequency - Switching | 270kHz ~ 800kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 32-PowerVQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-VQFN (6x6) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 32V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
MIC28514T-E/PHA Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.