Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MIC1553YM5-TR Microchip SOT-23-5 555 Timer/Oscillator Entegre Devre
MIC1553YM5-TR
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
MIC1553YM5-TR Microchip SOT-23-5 555 Timer/Oscillator Entegre Devre Hakkında
MIC1553YM5-TR, Microchip üretimi 555 tip tekli timer/oscillator entegresidir. 2.7V–18V besleme aralığında çalışır ve 500kHz frekansa kadar destekler. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD kılıftadır.
MIC1553YM5-TR SC-74A, SOT-753 kılıfta üretilmiştir. 555 Type, Timer/Oscillator (Single) IC 500kHz SOT-23-5
| Ürün Kodu | MIC1553YM5-TR |
| Type | 555 Type, Timer/Oscillator (Single) |
| Count | - |
| Frequency | 500kHz |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 18V |
| Current - Supply | 370 µA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Grade | - |
| Qualification | - |
MIC1553YM5-TR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.